o projekturozvoj projektuspolupráceredakcereklama


  Main Menu

stavební spoření
zainvestování
hypotéky
pojištění
--- --- ---
stavební zákon
katastrální úřady
dotčené úřady
požadované doklady
koupě pozemku
--- --- ---
architekti
zabezpečovací technika
pozemky
nábytek
tepelná čerpadla
domy
H.cz -> Domy
  Slovo úvodem z\obrazek do zahlavy
  Dřevo - přírodní material
  Katalog domů a chat
  Ceny
 

Interiery domů

   
  DotazMám VÁŽNÝ zájem o srubový dům/chatu a chci získat další informace menu_screen611_01.gif


Slovo úvodem

V souvislosti s celosvětovým trendem touhy a reálné potřeby navrátit naše aktivity zpět do přírody a plně vnímat tradiční přírodní zákony si Vám dovolujeme nabídnout program stavby dřevěných rodinných domů (katalog) a chat s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi.

Profesionální obchodní servis zaručí každému klientovi naprosto individuální řešení jeho požadavků, podpořený maximální flexibilitou výrobní základny.
Lze bez nadsázky konstatovat, že výrobní program nemá limitů a není tedy nutné se vázat pouze na již existující modely, či varianty.

Cenová nabídka je vždy přizpůsobena představám zákazníka, který má možnost výběru z řádově desítek různých modifikací, profilů, či mocnosti dřevěných trámů. Nelze tedy chápat cenu existujících modelů, jako cenu která je pro zákazníka závazná a určujícící !

Dle naąich zkušeností trvá kvalitní příprava dodávky a projednání veškerých souvisejících relací minimálně 6 - 12 měsíců !!!

Po dohodě s našimi pracovníky lze též navštívit jeden z našich demonstračních domů ( u Tanvaldu, resp. u Průhonic ) a na místě si prohlédnout různé varianty ztvárnění exteriéru, či interiéru dřevěného domu.

nahoru | další ->>